Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Bezdrátové nabíjení >

AppleKing AppleKing bezdrátová QI nabíječka s rychlým nabíjením a se světelnou indikací pro iPhone

AppleKing AppleKing bezdrátová QI nabíječka s rychlým nabíjením a se světelnou indikací pro iPhone

Obrázek není k dispozici

Cena:

799

Hlídat lepší cenu

Popis produktu AppleKing AppleKing bezdrátová QI nabíječka s rychlým nabíjením a se světelnou indikací pro iPhone: Bezdrátová nabíječka slouží k bezdrátovému nabíjení iPhonu. Novější modely iPhonu (iPhonu 8 a novější) mají uvnitř zabudovaný přijímač, takže pro bezdrátové nabíjení postačí zakoupit tuto nabíječk...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem AppleKing.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem AppleKing.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

AppleKing AppleKing bezdrátová QI nabíječka s rychlým nabíjením a se světelnou indikací pro iPhone - popis

Bezdrátová nabíječka slouží k bezdrátovému nabíjení iPhonu. Novější modely iPhonu (iPhonu 8 a novější) mají uvnitř zabudovaný přijímač, takže pro bezdrátové nabíjení postačí zakoupit tuto nabíječku.Starší iPhony (iPhone 5, 5S, SE, 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7 a 7 Plus) uvnitř zabudovaný přijímač nemají a pro správnou funkci je nutné k těmto modelům připojit také nabíjecí přijímač nebo speciální kryt, který má tento přijímač již v sobě zabudovaný. K nabíječce pro bezdrátové nabíjení je tedy nutné dokoupit přijímací podložku nebo obal pro bezdrátové nabíjení – jedno bez druhého nefunguje.V autě místo této nabíječky poslouží držák s integrovanou nabíječkou.Bezdrátové nabíječky nabízíme v několika provedeních - ve tvaru stojánku, placatou podložku na stůl nebo držák s integrovanou nabíječkou.

* Vhodné pro tato Apple zařízení: iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone SE (2020)
* Typ zboží: Bezdrátové nabíječky a přijímače
* Materiál: Tvrdý plast
* Hmotnost: 65g
* Obsah balení: 1 nabíječka
* Konektory: Micro USB

Výrobce AppleKing